Књижевна олимпијада

Општинско такмичење основних школа ВОЖДОВЦА школске 2020/2021. године Књижевна олимпијада

Домаћин ОШ „Доситеј Обрадовић”

ПРЕУЗМИТЕ ТАБЕЛУ СА РЕЗУЛТАТИМА

 

Прелиминарни резултати Општинског такмичења из Књижевне олимпијаде за ученике осмог разреда.

 

Жалбе се подносе на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. до среде10.03.2021.год. до14:00. Разматраће се само благовремено приспеле жалбе и искључиво оне које су образложене.

 

Увид у тест има само предметни наставник у четвртак 11.03.2021.год. у термину од 13:00 до 13:30.

Градско такмичење у пливању

У Београду, у спортско-рекреативном центру Милан Гале Мушкатировић одржано је  Градско такмичење у пливању на коме су наши ученици учествовали и остварили запажене резултате.

У категорији I-IV  разред слободни (краул) стил, Оливера Симић ученица I 2  одељења освојила је 2.место.
У категорији делфин стил, Филип Стаменковић ученик IV 1 одељења освојиo је 2.место.
У категорији леђни стил, Теодора Свитлица ученица V 1 одељења освојила је 2.место.

Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима.

Такмичења

ПОКАЗАТЕЉИ : ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА

 

 

Из године у годину  је приметна незаинтересованост ученика за ваннаставне активности. Наставници су принуђени да моле ученике за учествовање на такмичењима,Закључак већине Актива је да такмичења у великој мери нису прилагођена узрасту ђака. Зато ученици после једног учешћа губе интересовање, јер сматрају да су такмичења доста тешка.

И поред ових потешкоћа, кроз рад 36 секција настављено је са континуираним радом. Освојено је око 50 диплома, награда, похвала и признања на општинском,градском и републичком нивоу.

 

 

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

 

Српски језик

 

Општинско такмичење

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно награђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

                 /

Такмичење није одржано

 

Књижевна олимпијада

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно награђено

3

2

/

1

/

3

100%

67%

/

33%

/

100%

 

  1. Анђела Минић 7.разред-1.место
  2. Марија Баштић 7.разред-1.место
  3. Николина Ћорћевић 8.разред-3.место

 

 

 

 

Немачки језик

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

1

/

/

1

/

1

100%

/

/

/

/

100%

 

  1. Наталија Илић 8.разред-3.место

 

Енглески језик

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

2

/

/

/

/

/

100%

/

/

/

/

0%

 

 

 

 

Руски језик

 

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

                       

 

Ликовна култура

 

1. место

2. место

3. место

похвала

награда

укупнонаграђено

/

/

/

/

/

/

 

 

Музичка култура

 

Број

наступа

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

3

3

/

/

/

3

100%

100%

/

/

/

100%

 

 

* Дуети-         1. Марија Баштић и Ивана Дражета - 1. место

  1. Маша Ћупурдија и Маша Новаковић 1.место

 

* Терцети       3. Вања Кокотовић, Марија Баштић и Ивана Дражета-1.место

 

 

 

Историја

 

 

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

7

/

/

1

/

1

100%

/

/

14,3%

/

14,3%

 

1.Марија Баштић 7.разред-3.место

 

 

 

 

Географија

 

бројученика

1. место

2. место

3. место

похвала

укупнонаграђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

Такмичење није одржано

 

 

 

Физика

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

5

/

1

1

2

4

100%

/

20%

20%%

50%

80%

 

 

  1. Вељко Бојанић, 6. разред,2.место
  2. Александра Дангубић,7.разред-3.место

      3.Милан Матић, 6.разред, похвала

      4.Матија Спаравало 6.разред,похвала

           

 

Математика

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

23

 

2

5

3

10

100%

%

8,7%

21,7%

13%

43,5%

 

1.Невена Глишовић,4.разред-2.место

2.Вук Филиповић,5.разред-2.место

  1. Симона Игњатовић,3.разред-3.место

4.Лазара Роксандић,3.разред-3.место

5.Ник Батић,3.разред-3.место

  1. Сергеј Крстић,5.разред-3.место

7.Огњен Дрековић,5.разред-3.место

  1. Милош Жакула,3.разред-похвала

9.Марко Дангубић,3.разред-похвала

10.Софија Благојевић,4.разред-похвала

 

Мислиша

 

  1. Дума Андреи,1.разред, похвала
  2. Исаиловић Вукашин,1.разред,похвала
  3. Пецељ јана,1.разред,похвала
  4. Радоичић Огњен,1.разред,похвала
  5. Радојичић Нина,2.разред,похвала
  6. Стојановић Андреј,2.разред,похвала
  7. Дангубић Марко,3.разред,похвала
  8. Стојковић Дуња,4.разред,похвала
  9. Вук Филиповић 5.разред,3 награда
  10. Огњен Дрековић 5.разред, похвала
  11. Милан Матић 6 разред, похвала

 

 

 

 

Биологија

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

 

 

 

 

Хемија

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

3

/

/

1

/

1

100%

/

/

33,3%

/

33,3%

 

1.Маша Новаковић 7.разред-3.место

 

 

 

 

 

 

Техничко образовање

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

/

 

 

Информатика и рачунарство

 

Број

ученика

1. место

2. место

3. место

похвала

Укупно

награђено

4

2

2

/

/

4

100%

50%

50%

/

/

100%

 

 

Информатика и рачунарство

1.Елена Томић 7.разред-1.место

2.Анђела Ражнатовић 7.разред-2.место

3.Сергеј  Крстић 5.разред-1.место

  1. Шива Гњатић 6.разред-2.место

 

 

 

Физичко васпитање

 

1. место

2. место

3. место

похвала

укупнонаграђено

4

1

1

/

6

 

 

 

  1. Женска фудбалска екипа 5. и 6. разреда-1.место

 

Уна Каралић

Анђела Ајдиновић

Ања Игњић

Марија Максић

Марина Максић

Хана Ајдиновић

  1. Мушка одбојкашка екипа 5. и 6. Разреда-1.место

Лазар Симић

Лука Секулић

Михајло Ларловчан

Вељко Бојановић

Душан Марковић

Филип Петровић

Лазар Ридтовић

Петар Радовић

Теодор Пејчић

Растко Николић

Пеђа јовановић

 

  1. Мушка одбојкашка екипа 7. и разреда-1.место

Алекса Милошевић

Лука Степановић

Вук Савић

Иван Аксентијевић

Андреј Милошевић

Филип Китановић

Војислав Пајић

Теодор Пејичић

Вукашин Шекуларац

  1. Женска кошаркашка екипа 5. и 6. разреда-3.место

Уна Карлић

Марина Максић

Сташа Жикић

Наташа Будић

Елена Наумов

Хелена Ђокић

Марија Максић

  1. Мушка фудбалска екипа 5 и 6 разред -2. место

Душан Марковић

Михајло Карловчан

Лазар Симић

Стефан Бургић

Лука Секулић

Петар Батић

Илија Жакула

  1. Атлетско закмичење „Брзином до Звезда“

Ива Радановић-4.разред-1.место

 

 

 

           

           

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРЕГЛЕД РЕЗУЛТАТА НА НИВОУ ОПШТИНЕ

 

1. место

2. место

3. место

похвала

награда

Укупно

награђено

Број награђених

11

6

12

15

 

44

Проценат награђених*

2,64%

1,44%

2,88%

3,6%

 

10,58%

*проценат  је израчунат у односу на укупан број ученика школе који имају право учешћа на такмичењима (II-VIII разред).

 

 

 

ГРАДСКА ТАКМИЧЕЊА

 

 

Физичко васпитање

 

 

  1. Женска фудбалска екипа 5. и 6. разреда-2.место
  2. Мушка одбојкашка екипа 7. И 8. разреда-2.место
  3. Атлетско такмичење „Брзином до Звезда“

Ива Радановић,4.разред-4.место

  1. Градско такмичење у пливању

Теодора Свитлица,4.разред-1.место

 

Немачки језик

 

1.Наталија Илић 8.разред-3.место

 

Математика

 

1.Огњен Дрековић 5.разред- 2место

2.Вук Филиповић 5.разред-3 место

 

 

 

 

 

ПРЕГЛЕД РЕЗУЛТАТА НА НИВОУ ГРАДА

 

1. место

2. место

3. место

похвала

награда

Укупно

награђено

Број награђених

1

3

2

1

/

7

Проценат награђених*

0,24%

0,72%

0,48%

0,24%

/

1,68%

 

 

Физичко васпитање

 

Светско првенство у каратеу у Немачкој

1.Лелица Петровић,3.разред-1.место

2.Аљоша Петровић,8.разред-1.место

 

ПРЕГЛЕД РЕЗУЛТАТА - УКУПНО

 

1. место

2. место

3. место

похвала

награда

Укупно

награђено

Број награђених

14

9

14

15

 

52

Проценат награђених*

3,37%

2,16%

3,37%

3,61%

 

12,5%

 

У школској 2019/2020 години већина такмичења није одржана  због ванредних околности услед корона вируса.Због тако настале ситуације није могуће ове године дати оцену за опис нивоа остварености.

 

Књижевна олимпијада - општинско такмичење 2018

Прелиминарни резултати општинског такмичења КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА:

7. РАЗРЕД

8. РАЗРЕД

ПРЕЛИМИНАРНИ РЕЗУЛТАТИ ЗА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА 2017.

Прелиминарни резултати за VII разред

 

Прелиминарни резултати за VIII разред

Ви сте овде: Home ТАКМИЧЕЊА